Puzzle

19. prosince 2017 v 21:43 | Eviiik
A tak tak stojím v kuchyni, připravuju si večeři a snažím se znovu nerozplakat. Snažím se tvářit, že mi nechybíš. A pak mi dojde, že mi vážně nechybíš. Že to, co mi chybí je my. To, co mi chybí, je ten pocit, co jsem v sobě měla, když jsem mohla říkat my. Když jsem mohla říkat, že Tě miluju. Že Tě mám. Když si to samé říkal Ty o mě. Když ses tak choval.
Snažím se být silná, ale stejně se o chvilku později rozpláču. Pláču, protože cítím beznaděj. Pláču, protože cítím prázdnotu. Pláču, protože mám pocit, že mi něco chybí. Pláču, protože mám pocit, že chybí kus mě samé, ale já netuším, jak to zaplnit.
Připadám si jako puzzle, kterému chybí kus v prostřed. Asi je v jiné krabičce. Kdysi jsem měla pocit, že tu krabičku máš Ty. Už jsem se cítila skoro kompletní, když v tom se to celé začalo zase sypat. A tak hledám dál. Otevírám krabičku po krabičce.
Některé zjistím na první pohled, že nejsou ty pravé, v jiných se přehrábnu, pár jsem jich už dokonce vysypala, abych na dílky mrkla důkladněji. Asi ze tří jsem pak pár dílků vzala a zkoušela, zda do skoro kompletního puzzle nepasují. Chvilkama to vypadalo i docela slibně, ale pak se ukázalo, že to taky nejsou ony...
Připadám si už dostt unavená, přesto hledám, protože bez toho nebudu nikdy kompletní. A být kompletní je to, po čem toužím ze všeho na světě nejvíc. Protože už jsem tomu byla tak blízko, že skoro vím, jaké to je. A nic míň mi už nestačí a nikdy nebude.
Jsem nekompletní, proto hledám dál, ač už tak tak pletu nohama a chvílema ztrácím naději. Někde ta krabička ale je. Věřím v to a tak hledám dál. Otvírám krabičku po krabičce. Usmívám se na kluky, kteří se smějí na mě, randím a před každým dalším polibkem zavírám oči ve víře, že prsty nahmatám první z chybějících dílků.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jmenuju-se-sacharin jmenuju-se-sacharin | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 7:43 | Reagovat

Hledej dál a najdeš. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama