"Užívej si single života..."

15. prosince 2017 v 19:41 | Eviiik
Byl pátek večer a ona za sebou měla nejhorší rande v životě. V duchu slyšela kolegyni říkat: "No jo, to jsou ty vaše tinder rande..." a v tomto případě jí musela dát za pravdu. Při chatování se nezdálo, že ví vše nejlíp, všude byl, všechno slyšel a viděl. Naživo ale po většinu večera zadržovala smích. Ne proto, že by byl tak zábavný, ale celé jí to přišlo až tak absurdní.
Jediný důvod, proč neutekla, bylo, že se pak domluvila na pivo s kamarádem své kolegyňky, který se jí líbil od první chvíle. Byl vizuálně kluk jejích snů a ona se dříve toho dne rozhodla, že pro jednou nehodlá být slušná a zdrženlivá holka, protože to byla doteď a život je na to moc krátký.
Když došla do rychlého občerstvení, kde ji čekal, zatímco jedl, hned se jí nálada zvedla. I zatímco seděl u stolu, vyniklo, jak je vysoký a má široká ramena. V kombinaci s tmavými vlasy, tmavými oči, několikadenním strništěm a opálením, které mu ještě z léta nezmizelo, věděla, že on je přesně to, co dnes chce.
Večer s ním byl dlouhý, ale neuvěřitelně zábavný, ač se přesouvali z podniku do podniku, protože dlouho nemohli najít místo v žádném podle jejich gusta. I tak se stále smáli, stále si měli co říct a ona postupně zjišťovala, že nejenže skvěle vypadá, ale taky je skvělý, zajímavý a tak vůbec. Taky ale věděla, že je holkař, hroznej holkař. Nevadilo jí být jednou z mnoha. Ne pro ten večer. Ale nechtěla být další, které tímto zlomí srdce. A taky si nemohla dovolit si jej nechat znovu, navíc v tak krátké době, zlomit.
Když se víceméně bezmyšlenkovitě rozhodli vydat k ní domů, bylo už dávno po půlnoci a oba byli ve veselé náladě, díky které se rozhodli nečekat několik minut na noční tramvaj, ale vydat se z centra do Holešovic pěsky. Cesta se ten večer zdála o dost kratší a čerstvý vzduch jim trochu pročistil hlavu. Stejně si u ní ale na uvítanou dali panáka domácí slivovice z její rodné Moravy, na kterého jej pozvala, a navzdory všemu, co čekala, si pustili film. A ona jen dál zjišťovala, že je mnohem zajímavější, než vůbec tušila. Mnohem zajímavější, než si chtěla přiznat. Dokonce mu tyto své úvahy přiznala a on se tvářil dotčeně, protože z toho vyvodil, že o něm neměla nejlepší mínění. Ona ho jen nechtěla začít mít ráda. Její obranný reflex.
Povídalo se jim tak dobře, že po chvíli film nedával smysl a když se za moment poprvé za večer políbili, přestala dávat smysl i hudba. Byl to nejlepší první sex s jakýmkoli klukem. Upřímně to byl její nejlepší sex vůbec. Až jí to skoro vyrazilo dech. Stejně jako to, jak dobře se jí vedle něj usínalo a spalo. Celou noc v jeho těsném objetí.
Po probuzení se spolu chvíli smáli, zopakovali si to, co se jim v noci tak zalíbilo a vyhodnotili, že je čas se rozloučit. Posbírala se a se svým psem jej doprovodila na tramvaj. Krátce ji políbil na rozloučenou a odjel.
Ani se za vzdalující se soupravou neohlídla a zmizela za rohem. Ač věděla, že to nebude mít pokračování, měla úsměv na rtech. Možná měl ten modrooký rozumbrada, který nedávno zmizel z jejího života, pravdu. Má si užívat single života. Byla na sebe hrdá, že konečně pochopila, jak na to.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama