Převozník, pro kterého jsem ztratila hlavu

9. března 2018 v 23:43 | Eviiik
Pamatuju si naše první rande jako by to bylo před měsícem, ne na začátku září. Ještě pajdal, protože si nedávno vyvrtl na dovolené kotník, byl milej a okouzlující, nenudila jsem se s ním. Byl to přesně ten kluk, kterého bych označila jako "hodného".
Bylo to fajn pozdní odpoledne, ale nebyla jsem přesvědčená o tom, že se ještě někdy uvidíme. Zase tak moc se mi nelíbil. Takový ten typ s hnědýma vlasama a vousama, které začnou zrznout, když si je nechá trochu narůst. Krásné modré oči, ze kterých by se ale podlamovala kolena tak mému desetiletému já. Moje tehdejší já totiž toužilo po teple hnědých očí.
A pihy. Spousta pih snad všude. Nutno podotknout, že roztomilých pih. Takových těch, co dokresluje sluníčko. Dodávaly mu, no, asi stále dodávají, takové chlapecké kouzlo, ač je mu již skoro 30. To vše doplňoval takový nesmělý úsměv.
Když jsme se tehdy loučili u tramvaje, zjevně mi chtěl dát pusu, ale nějak jsem to uhrála na objetí. Nechtěla jsem tomu "hodnému klukovi" dávat plané naděje.
Ani nevím, jak se mu podařilo mě ukecat na druhé rande. Byla to celkem spontánní večerní, no, už spíš noční vyjížďka jeho autem za Prahu. Tam jsme zastavili kousek od Vltavy a minuty skvěle vtipkovaly, ač bylo jasné, že proto tam rozhodně nezastavil. Když mi pak konečně dal pusu, nějak se nedalo odmítnout. Toho hodnýho kluka vystřídal jiný, takový, který se mi hrozně líbil. Byl milý, ale sebevědomý a dostal to, co chtěl. Nebral si to silou, ale dokázal si o to říct tak sebejistě, že mě ani nenapadlo odmítnout.
Aniž bych si to uvědomila, už tehdy jsem pro něj ztratila hlavu. Tehdy ale ještě bylo cesty zpět, což mi ale včas nedošlo. A tak jsem teď, kde jsem. Neviděla jsem ho přes 4 měsíce, přesto jej mám plnou hlavu a jen z myšlenky na něj se mi stáhne žaludek.
Život má někdy zvláštní smysl pro humor...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama